LYCON epilace

29.10.2018

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane a letos v roce 2018 slaví své 40 výročí od uvedení na trh.

Lydia při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru. Jako první na světě, začala u epilačních vosků využívat zklidňující a nutriční vlastnosti azulenu, aloe very, heřmánku, růže a levandule.

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Krémové vosky LYCON obsahují 3 stěžejní zklidňující složky, ať už samostatně či v kombinaci: heřmánek, oxid titaničitý a třpytivou slídu Micro Mica. LYCON se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku a ta je tak 100% chráněna. Super-krátké chloupky odstraní s maximální šetrností a minimální bolestivostí. Epilace luxusním voskem od LYCON je o 70% méně bolestivá oproti jiným metodám na trhu.

LYCON vosk je jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků voskem a je používán po celém světě ve špičkových salonech a spa. LYCON je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a je nepostradatelným prvkem v jejich každodenní práci. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky, a zároveň snadné a zábavné pro toho, kdo epilaci provádí. Při používání výrobků LYCON se nemusíte obávat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku.

LYCON se v současné době prodává ve více než 70 zemích světa a je uznávám profesionály v oblasti kosmetického průmyslu. Mnoho výrobců se snaží o vyvinutí stejně úžasně fungujícího vosku, avšak bezúspěšně. Originál je pouze jeden a LYCON si výrobní tajemství pevně střeží.

HAPPY LYCON WAXING!