Reference

Uvedené a další reference udělily klientky prostřednictvím facebook stránky: https://www.facebook.com/kosmetickesluzbyPAnicka/

"Mohu jen doporučit. Skvělé služby, odborné rady a příjemný odpočinek s relaxační hudbou a povídáním. Určitě budu chodit pravidelněji. Tak výborné kosmetické ošetření jsem ještě nikde nezažila, pro můj věk 50+ úplný balzám. Moc děkuji!"

Monika Tělecká

klientka

"Pani Pacakovou jsem navstivila po druhe a urcite ne naposledy! Mam problemy s pleti, pani Pacakova mi doopravdy moc pomaha! Vrele doporucuji! Tesim se na dalsi navstevu:))),"

Jana Plecitá

klientka

"Ani nevím, jestli to stačí slovy popsat.
Pokud jste si dosud mysleli ( jako já), že kosmetika je pouze péče o obličej, jste na stejně velkém omylu. Služby u PAničky nejsou pouze kosmetické, ale i relaxační. Před péčí jste přivítaní nabídkou nápoje a příjemným popovídáním. Při položení se na královské křeslo, kde se dějí všechny tyto zázrak,y je cítit nádherná vůně aroma svíček, které navodí atmosféru, příjemná hudba, která nechá Vaše problémy mimo místnost a už je čas jen na to, se soustředit sama na sebe. PAnička vše co provádí komentuje, nemůže se stát, že se leknete přístroje, se kterým pracuje apod.
Vždy jsem odcházela ze salonu s dobitými baterkami, energií do života a úsměvem na tváři. Dnes se lidi honí jen za penězi a chtějí vytěžit z minimální pomoci maximum. U PAničky je tomu jinak.
Stará se o cizí jako o svoje :)...
Opravdu mám ze všech návštěv neskutečný zážitek, který se skutečně nedá popsat, nejlépe vyzkoušet :).."

Petra Tvrzická

klientka

Kosmetické služby PAnička, Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!