Kosmetická ošetření

Manuální kosmetika

Manuální kosmetika zpomaluje proces stárnutí pleti, posiluje její obranyschopnost, působí proti podráždění, hydratuje a vyživuje. 

Výsledkem je jemná a vyčištěná pleť, která je následně připavena pojmout více aktivních látek.

Benefitem manuální kosmetiky jsou blahodárně působící doteky na psychiku ošetřovaného -> doteky proti stresu.

Vhodné pro každého, kdo chce vypnout od denních starostí.

Hluboké pročištění pleti/Akné ošetření

Hloubkové čištění nejen aknózní pleti a její hydratace. 


Ošetření Vám zaručuje profesionálně vyčištěnou a zklidněnou pleť. Je zaměřeno na černé tečky, rozšířené póry, komedony a akné. Čištění pleti se provádí pomocí speciálních mechanických nebo enzymatických peelingů a ručního čištění expresorem.


Vhodně i pro mladistvé.

Ošetření poprsí

Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, klimakterium - to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

LES PARFAITS ošetření

doteky luxusu nejvyšší řadou GERnétic - LES PARFAITS.

Ošetření vhodné pro věkovou skupinu od 40+ a náročnou klientku nebo klienta, kteří chtějí vidět okamžitý výsledek. 


LES PARFAITS představuje nový přístup k péči o pleť, poskytuje pokožce dokonalý komfort, výrazně zkvalitňuje proces revitalizace. Je opravdovým regeneračním programem pro obličejové tkáně. Propůjčuje pleti přitažlivé, mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost. 

MARINE ESSENCE ošetření

DETOXIKACE pleti
• • •
REGENERACE pleti
• • •
HYDRATACE pleti
• • •
Ošetření řadou s výtažky mořských řas.

Relaxační ošetření rukou Gerthérapi

Regenerační a relaxační tělový krém k uvolnění svalového napětí a intenzivní relaxaci spojené s hydratací pokožky rukou.

MONSIEUR OŠETŘENÍ

&

MONSIEUR DE LUXE OŠETŘENÍ 

Procedura zvolená mužské pleti na míru - čištění pleti, kosmetická masáž u ošetření DE LUXE, ošetření případného problému na pleti specifickými produkty, výživa a regenerace, krémová pleťová maska, závěrečná péče.


Úprava obočí a řas

Mimořádně šetrný přístup k citlivé oblasti okolo očí představují výrobky nejvyšší kvality RefectoCil s uceleným systémem barvení řas a obočí. Barvy v široké paletě odstínů, rychlé působení, bezpečná a jednoduchá aplikace.

Epilace Lycon

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!